Ціна на золото побила новий рекорд

Золото на електронній торговельній площадці Comex у Нью-Йорку зросла в ціні також на 0,4% - до 1263,2 долара за тройську унцію.

На торгах у Лондоні золото з негайною поставкою подорожчало на 0,4% - до 1262,07 долара за тройську унцію. Раніше в ході торгів вартість золота в Лондоні піднімалася до позначки 1262,63 долара за унцію. Попередній рекорд був зафіксований 18 червня і склав 1262,5 долара за унцію.

Золото з поставкою в серпні на електронній торговельній площадці Comex у Нью-Йорку зросла в ціні також на 0,4% - до 1263,2 долара за тройську унцію. Раніше цей контракт піднімався до рівня 1263,9 долара за унцію.

Збільшення вартості золота відображає зростання попиту зі сторони інвесторів, що прагнуть захистити свої кошти в умовах боргових проблем у Європі, відзначають експерти.

"Очевидно, що інвестиційний попит на золото вкрай високий, - заявив в інтерв'ю агентству Bloomberg старший аналітик MineLife Pty Гевін Уендт. - Це все є прямим наслідком уявлень інвесторів про золото як про більш привабливий клас інвестицій, і ця тенденція продовжить розвиватися". 

Читайте також:

Мільярдер Джордж Сорос заявив про початок другої "Великої депресії"

На Одещині "загубився" власник золотовидобувної шахти

У ОАЕ встановили автомат з продажу золота

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: