Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ціни на газ для населення на наступний опалювальний сезон підвищуватися не будуть - Гройсман

Прем'єр також не бачить підстав для підвищення цін на житлово-комунальні послуги.

На наступний опалювальний сезон ціни на газ для населення підвищуватися не будуть.

Про це в ефірі 5 каналу заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає УНІАН.

ВідеоЗолота комуналка: чи обґрунтовані тарифи на газ, електрику та воду

За його словами, відповідне рішення кілька днів тому було прийнято на засіданні уряду. Що стосується подальших коливань цін на газ, то вони будуть відбуватися у відповідності з інфляційними процесами на ринку енергоресурсів і якихось різких змін у ціноутворенні не станеться, пообіцяв прем'єр-міністр.

Гройсман також зазначив, що не бачить особливих підстав для підвищення цін на житлово-комунальні послуги, але це питання перебуває не в компетенції уряду.

"Що стосується цін на житлово-комунальні послуги, то вони формуються на місцях Національною комісією регулювання ринку комунальних послуг. Вважаю, що особливих підстав для того, щоб ці ціни змінювалися, немає. Але ці ціни встановлюють в кожному місті в залежності від стану житлово-комунального господарства", - сказав він.

Нагадаємо, 19 липня уряд на своєму засіданні розглянув питання підвищення тарифу на газ для населення на майже 19%. Відповідна пропозиція була закладена у фінансовому плані "Нафтогазу України". Цей документ Кабмін ухвалив, проте вніс туди суттєву правку.

"Є пропозиція, коли ми затверджуємо цей план "Нафтогазу", разом з Мінекономіки, Міненерговугілля і Мінфіном скоригувати показники дохідної частини фінансового плану на 2017 рік відповідно до чинних цін на 1 квітня 2017 року", - сказав перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів.

Саме з такими пропозиціями фінплан був затверджений. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції