Ціни на нафту знижуються третій день поспіль

Нафта дешевшає третій день поспіль. Вартість чорного золота опустилась вже нижче 100 доларів за барель.

На світових фондових ринках нафта дешевшає 3-й день поспіль напередодні запланованого на середу засідання ОПЕК, на якому, згідно з прогнозами деяких експертів, може бути прийнято рішення про підвищення квот на видобуток.

Вартість липневих ф'ючерсних контрактів на нафту марки WTI на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до 8:12 знизилася на 0,63 дол. (0,64%) щодо рівня 6 червня - до 98,38 дол. за барель.

За підсумками попередньої сесії це ф'ючерс подешевшав на 1,21 долю (1,2%) - до 99,01 дол. за барель, що на 38% вище, ніж на аналогічну дату минулого року.

Економісти схильні пов'язувати тимчасове погіршення стану світової економіки з різким стрибком цін на сировину і, зокрема, на нафту. Подальше підвищення вартості енергоносіїв, зазначають вони, може повністю підірвати відновлення економічної активності.

У травні експерти МЕА заявили, що в світі існує "гостра необхідність" збільшення обсягів видобутку нафти, щоб збити ціни і запобігти уповільненням темпів зростання світової економіки.

Читайте також:

Світові ціни на нафту падають через безробіття у США

Світові ціни на нафту знизилися

Ціна нафти показала рекордне падіння за один день

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: