Ціни на продукти найближчим часом не зростуть

Експерти обіцяють, що деякі продукти навіть подешевшають. Правда, не на багато.

За прогнозами фахівців, продовольчі товари в останній літній місяць не вражатимуть покупців зростанням вартості, але й на здешевлення особливо сподіватися не варто.

Попри те, що у овочів через спеку нетоварний вигляд і здають їх за копійки, на ринку вони не дуже дешеві. Ціна падати вже не буде – обіцяють продавці. А економічні експерти кажуть, що овочі у серпні таки впадуть у ціні. Але несуттєво і ненадовго.

На місці втримається вартість молока та яєць. Бо сезон здешевлення для них, виявляється, уже минув. Не будуть переписувати у серпні і цінники на цукор. Він, прогнозують, подешевшає, але восени і копійок на 50.

Відносно стабільну цінову ситуацію у серпні можуть порушити хіба що борошно і хліб. Ціна на продовольчу пшеницю буде десь на 10% вища за минулорічну. Відповідно на 10% може зрости й ціна борошна.

У структурі собівартості хліба борошно займає 40%. Тож буханець із нового врожаю може подорожчати на 4%. Якщо держава робитиме інтервенції, то ця динаміка цін може бути відтермінована у часі.

Дешевшатимуть у серпні також кавуни. Нині на Херсонщині ними запаковують цілі фури. Коли ці кавуни доїдуть до базару, ціна впаде.

Читайте також:

Азаров запевнив, що хліб дорожчати не буде

Уряд не виключає підвищення цін на хліб

Восени ціни зростуть на 15%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: