Citigroup розділився на дві частини

Банк Citigroup розділив свій бізнес на дві частини.

Американський банк Citigroup, одна з фінансових організацій світу, яка найбільше постраждала від кризи, вирішила розділити свій бізнес на дві частини - Citicorp і Citi Holdings, йдеться в офіційному прес-релізі, опублікованому на сайті Citigroup.

Одночасно з даним рішенням Citigroup оголосив про збитки в IV кварталі 2008 року. За період жовтень-листопад минулого року банк втратив 8,29 мільярда доларів. За весь минулий рік чистий збиток Citigroup становив 18,72 мільярда доларів.

14 січня газета The Wall Street Journal з посиланням на своє джерело в Citigroup повідомила, що група планує скоротити свій бізнес на третину, щоб уникнути банкрутства. Зокрема, банк мав намір закрити частину підрозділів споживчого кредитування і відділення з випуску кредитних карток для магазинів.

Раніше 14 січня Citigroup домовився з інвестбанком Morgan Stanley про створення спільного підприємства для управління власними активами. У СП з боку Citigroup увійде брокерська компанія Smith Barney. Обидві організації оцінюють економію засобів від створення нового підрозділу в 1,1 млрд. доларів.

Читайте також:

ООН: найбільше від кризи постраждають Україна, Росія і Казахстан

Порятунок економіки США коштуватиме 825 мільярдів доларів

В Америці збанкрутував телекомунікаційний гігант

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: