COMFY відкривається в ТРЦ  Blockbuster Mall та продовжує збувати  мрії Життєлюбів Новини компаній

COMFY відкривається в ТРЦ  Blockbuster Mall та продовжує збувати  мрії Життєлюбів

COMFY повідомляє про відкриття нового Київського магазину в ТРЦ Blockbuster Mall, відрахування з якого підуть на підтримку підопічних БФ Життєлюб.

Від 5 до 8 березня відбудеться офіційне відкриття одинадцятого  магазину COMFY в Києві, розташованого в ТРЦ Blockbuster Mall за адресою проспект Степана Бандери, 36.

Магазин розташований на другому  поверсі торгівельного центру поблизу IKEA.

З нагоди відкриття COMFY відраховуватимуть 20 гривень з кожного чеку до Благодійного Фонду Життєлюб. Кошти підуть на омріяні гаджети  для підопічних фонду: мультиварки, чайники, тощо. Вдруге на відкритті COMFY проводить подібну соціальну ініціативу на користь фонду.

Особливістю нового магазину є велика 50-ти метрова вхідна зона.  На 900 кв.м. представлені традиційні категорії аудіо, відео та побутових гаджетів, розширена зона іноваційних товарів та віртуальна вітрина.  В магазині багато демонстраційних  брендових зона та зручна зона видачі інтернет покупок.

Традиційно на відкритті відвідувачам пропонуються знижки до 50%, спеціальні пропозиції та гарантовані подарунки першим 1000 покупцям.

Про COMFY

COMFY — перший омніканальний рітейлер побутової техніки та гаджетів в Україні, лідер за ефективністю в галузі. Перший магазин COMFY відкритий у 2005 році в м. Кривий Ріг. Станом на 2021 рік мережа налічує 86 сучасних магазину нового формату. COMFY.UA входить в топ-5 найбільших онлайн-гравців ринку. www.comfy.ua 

Про БФ "Життєлюб"

Благодійний фонд "Життєлюб" – це проект, спрямований на організацію дозвілля людей поважного віку і надання їм необхідної адресної допомоги. Фонд був заснований у 2013 році Гаріком Корогодським і Тіною Михайловською. www.happyold.com.ua

 

Наступна публікація