Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЦВК збільшила на 720 тис. грн видатки на президентські вибори

Ці гроші підуть на забезпечення голосування виборців за кордоном.

Центральна виборча комісія збільшила суму видатків на проведення виборів президента України – тепер на 720 тис. грн.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні комісії 19 березня.

Зі зверненням про виділення додаткових коштів до ЦВК звернулося Міністерство закордонних справ України. Гроші необхідні на додаткове придбання конвертів та розсилки запрошень виборцям засобами міжнародного поштового зв’язку, що пов’язано із віднесенням виборців з Російської Федерації до Фінляндії, Грузії та Казахстану, а також збільшенням виборців закордонних виборчих дільниць у Польщі.

ЦВК внесла зміни до Розподілу коштів Державного бюджету України, виділених на  підготовку та проведення виборів президента, збільшивши видатки Комісії на 720 тис. гривень за рахунок зменшення резерву коштів на таку ж суму.

Нагадаємо, раніше у березні Центральна виборча комісія затвердила форму і текст виборчого бюлетеня на вибори президента України 31 березня. 

Про кандидатів, які візьмуть участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Також ТСН.ua пропонує ознайомитись із їхніми деклараціями за 2017 рік, а ще зробив великий спецпроект, де максимально просто і з гумором відповідає на найбільш популярні запитання щодо виборів.

ВідеоВибори-2019: ЦВК пояснила, чому замовила надрукувати 60 мільйонів бюлетенів

Центральна виборча комісія замовила надрукувати 60 мільйонів бюлетенів, тоді як виборців - лише 35 мільйонів. При цьому точну кількість українців, які братимуть участь у голосуванні, в ЦВК назвати не можуть. Кажуть, це стане відомо лише за тиждень до президентських виборів.

Вибори-2019: ЦВК пояснила, чому замовила надрукувати 60 мільйонів бюлетенів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції