Дачі з Русанівських садів перенесуть на Троєщину за 60 мільйонів

Столиця витратить близько 60 мільйонів гривень на перенесення Русанівських дач на Троєщину.

Дачі в районі Русанівських і Воскресенських садів, які заважають будівництву Подільського мостового переходу, перенесуть на вул. Радистів (Деснянський район Києва) майже за 60 млн грн, повідомили в Міністерстві економіки України.

Будівництво Подільського мосту проходитиме через Русанівські сади, і за рішенням мерії Києва, приватні домоволодіння, розташовані на цій території, підлягають знесенню. Жителям міста, чиї дачі потрапляють під знесення у результаті будівництва мосту, вже виділено 6 гектарів землі на Троєщині. Там буде проведена нова дачна забудова.

Вже більше 2/3 людей погодилися на ці умови, з рештою міська мерія вирішуватиме зазначене питання через суд. Усім "переселенцям" за рахунок бюджету будуть побудовані будинки площею від 50 квадратних метрів. Якщо людина відмовляється від земельної ділянки з будинком, вона зможе взяти компенсацію грошима або квартирою - заявляють у мерії.

Замовником створення нового дачного масиву виступило КП «Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва». Головний розпорядником коштів виступило Міністерство фінансів України. Фінансування будівництва буде зроблено за рахунок державного бюджету.

Роботи планується зробити в період квітня-грудня 2011 року.

Як відомо, роботи з будівництва Подільського мосту в місті Київ планують завершити у 2013 році. За словами прем'єр-міністра Миколи Азарова, першу частину проекту планується завершити в травні 2012 року, а повністю об'єкт буде зданий у 2013 році.

Читайте також:

У 2011 році Київ витратить 5 мільярдів на метро, мости і житло

Найграндіозніші київські новобудови 2011

Київ визнали найбруднішим містом Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: