ДАІ і довідку-рахунок ліквідували, а просякнуті корупцією чиновники залишилися. Експеримент ТСН.Тижня

"Рішали" допомагають пришвидшити оформлення документів на авто за 3-4 тисячі гривень.

Місяць тому в МВС урочисто відзвітували, що "вбивають" довідку-рахунок – "королеву" корупції в ДАІ. Корумповану Державтоінспекцію ліквідували гамузом із так званими МРЕВ. А натомість утворили структури з європейськими назвами – сервісні центри МВС.

Тільки от чи таке саме європейське обслуговування там, ідеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень. Журналіст ТСН Руслан Харченко вирішив провести експеримент і разом із власником автомобіля відчути на собі "сервіс" сервісних служб. Триденне "відфутболювання" з кабінету в кабінет, відсутність бланків, чеки на суму майже в 1000 гривень, купа витрачених нервів – і ось у руках техпаспорт, а старі-нові номери – знову на машині.

Усі ці черги, біганина з кабінету в кабінет здалися фальшивими, надуманими, зробленими штучно. Ситуація, коли на посадах у сервісних центрах – виконувачі обов'язків, тільки підняла ціну питання.

І справді – дехто такі питання вирішує швидше. Через тих самих спеціальних людей. Такі собі "рішали" роблять усе за годину-дві. Їхні офіси обліпили все довкола сервісного центру. Вони безперешкодно заходять до будь-якого кабінету або службового приміщення. А їхні "швидкісні" послуги коштують 3-4 тис. грн.

Сервісний центр – ще явно далекий від задуманого. А старі працівники напередодні атестації вочевидь хочуть зняти останній навар зі своїх підписів, печаток і бланків. Урешті все це викликає підозру, що простою заміною людей у кабінетах ситуацію не виправиш. Із цими чиновниками треба зробити те саме, що і з довідкою-рахунком, – ліквідувати.

Більше подробиць дивіться в сюжеті.

ВідеоСкільки потрібно часу та терпіння, щоб переоформити авто по-новому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: