Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Данилюк розповів про умови та терміни отримання чергового траншу кредиту від МВФ

Київ може отримати 1,9 мільярда доларів.

За умови виконання двох головних вимог – створення Антикорупційного суду та узгодження системи формування ціни на газ для населення – Україна отримає від Міжнародного валютного фонду черговий транш кредиту.

Про це в інтерв'ю "РБК-Україна" розповів міністр фінансів Олександр Данилюк.

"Є попередні умови, які ми повинні виконати – prior actions. Їх дві – це Антикорупційний суд і тарифи на газ. Як тільки ми закриємо питання по двох ключових пунктах, до України приїжджає місія МВФ, яка не лише вивчає, як ми виконали передумови, але і проводить перегляд програми - review. Як тільки ми узгоджуємо всі умови, необхідні для наступного за поточним перегляду, приблизно через два тижні відбувається засідання ради директорів МВФ (executive board), де приймається рішення про виділення Україні чергового траншу. При цьому в Меморандумі фіксуються зміни, що визначають наші наступні "структурні маяки" – попередні умови (prior actions), які країна повинна виконати для отримання наступного траншу", - пояснив Данилюк.

Міністр сподівається на отримання грошей уже в червні.

"Отримаємо транш, коли виконаємо всі умови Меморандуму, необхідні для перегляду програми. Враховуючи наші інтенсивні переговори з МВФ щодо газового питання, тут рішення буде знайдено вже найближчим часом. Сподіваюся, що в травні в парламенті вже буде погоджений усіма сторонами проект закону про Антикорупційний суд. Ми зараз робимо все для того, щоб Україна отримала транш у розмірі 1,9 млрд доларів уже в червні", - зазначив Данилюк.

Раніше повідомлялося, що в МВФ побачили уповільнення реформ в Україні.

ВідеоПарубій розкрив подробиці переговорів з МВФ

Якщо в Україні створять Антикорупційний суд, підняття тарифів на комунальні послуги для населення можуть відтермінувати. Про це спікер Андрій Парубій веде переговори з МВФ та Венеційською комісією.

Парубій розкрив подробиці переговорів з МВФ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції