Дату продажу скандального заводу "Луганськтепловоз" знову перенесли

ФДМУ переніс дату продажу заводу "Луганськтепловоз", який був відібраний у російської компанії, на червень. Ціна 76% акцій склала 400 млн грн.

Найбільшого виробника тепловозів в СНД - "Луганськтепловоз" - планують продати в червні.

Фонд державного майна України оголосив про проведення приватизаційного конкурсу з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону з продажу державного пакета акцій ОАО "Луганськтепловоз" у розмірі 76,001% статутного капіталу.

Стартова ціна виставленого на продаж держпакета "Луганськтепловоза" становить 400 млн грн.

Відповідно до конкурсних умов, до участі в конкурсі можуть бути допущені компанії, що не менше трьох років здійснюють діяльність з виробництва локомотивів, потягів або комплектуючі до них, або не менш як рік здійснюють контроль над підприємствами, які займаються зазначеною діяльністю.
Конкурс з продажу "Луганськтепловозу" відбудеться 15 червня 2010 року.

Продаж пакету акцій "Луганськтепловоза" планували провести в березні, потім переносили на квітень.

Нагадаємо, що ФДМУ 19 липня 2006 року оголосив конкурс з використанням відкритості пропозиції ціни за принципом аукціону з продажу 76% акцій ВАТ ”Холдингова компанія ”Луганськтепловоз”.

23 березня 2007 року ФДМУ визнав що "Управляючу компанію "Брянський машинобудівний завод" (що входить в російський ”Трансмашхолдинг”), переможцем конкурсу: пакет був проданий за 292,505 млн. грн. за стартової ціни 292 млн. грн. Покупець був внесений до реєстру власників "Луганськтепловоза" 13 квітня 2007 року.

У жовтні 2009 року реєстратор цінних паперів "Центр-Реєстратор" списав 76% акцій ВАТ ”Холдингова компанія ”Луганськтепловоз” з рахунку УК "Брянський машинобудівний завод" і зарахував їх на рахунок Фонду держмайна. Акції були зараховані на рахунок ФДМУ на підставі рішення Луганського господарського суду від 12 жовтня.

Читайте також:

Відібраний у росіян завод знову продадуть у квітні

Відібраний у росіян скандальний завод намагаються знову продати РФ

Росія повернула Україні скандальний завод 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: