Ринок нерухомості столиці йде в зимову сплячку

Ціни на житлову нерухомість Києва продовжують мляве зниження на фоні істотного зменшення об'єму пропозиції на період зимових свят і закінчення виборчих перегонів.

За даними аналітиків, на вторинному ринку Києва помітно опір до зниження в сегменті сучасного житла, дана тенденція стабільна вже протягом місяця. Найбільш активно знижуються ціни на багатокімнатні квартири.
Середня вартість житла по Києву на сьогодні досягла значення $1976,80 за 1 кв.м, повідомляє Союз фахівців з нерухомості (СФНУ)

В той же час аналітики компанії "Українська торгова гільдія" (УТГ) повідомляють, що активність на вторинному ринку житла знизилася. За їх даними, середня ціна на ринку складає $2115 за 1 кв.м. За останній період показник знизився на 2,4%.

Аналітики відзначають істотне зниження об'єму пропозиції на вторинному ринку, що свідчить про початок затишшя на ринку на період зимових свят і закінчення передвиборної гонки. Таким чином, передбачається подальше уповільнення активності на ринку житла.

Печерський і Шевченківські райони, не дивлячись на зниження середньої вартості за "квадрат". залишаються лідерами за ціною в Києві.

Що стосується первинного ринку житла, то за останні 10 днів ціна була стабільною у всіх сегментах, складаючи $1961 за 1 кв.м.
 

Як повідомлялося раніше, в Україні з початку поточного року кількість операцій купівлі-продажу нерухомості скоротилася на 30-80%, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Читайте також:

Український ринок іпотеки може скоротитися на 15 відсотків

Ринок нерухомості в Україні впав на 80%

На ринку нерухомості починається мертвий сезон

ВідеоДе житло дешевше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: