Де зустріли Новий Рік українці?

Напередодні 2011 року тисячі українців зустріли Новий рік у зовсім несподіваному місці - на Інтернет-аукціоні Aukro.ua!

За часів Радянського Союзу у людей сформувалася традиція відзначати Новий рік вдома, у колі родини, часто - із запрошенням гостей. За пару останніх десятиліть у багатьох українських громадян вже з'явилася нова звичка: зустрічати прихід нового року на теплому курорті або, навпаки, - на засніжених схилах. Втім, напередодні 2011 року тисячі українців зустріли Новий рік у зовсім несподіваному місці - на Інтернет-аукціоні Aukro.ua!

А пояснюється така поведінка українців дуже просто... Ще 21 грудня Аукро розпочав акцію "Будь першим на Аукро!". Щодня в ній продається 3 подарунка, а останнього дня року новорічний чарівник продав 10 подарунків! Загальне число переможців акції вже досягло 50 чоловік!

У перші дні акції відвідування сторінки Діда Мороза сягало рекордних значень. В перші хвилини після виставлення лоту сторінку чарівника переглядали понад 5 тис. чоловік! Ось скільки українців боролися за фотоапарати, освіжувачі повітря, DVD-програвачі, пилососи та інші цінні товари... Ще один рекорд відвідувань був зафіксований 31 грудня, коли серед 10 призів розігрувався головний приз акції - плазмовий телевізор! А Дід Мороз ще продовжує продавати праски, швейні машинки, mp3-плеєри, соковижималки та іншу сучасну побутову техніку і електроніку!

Популярність акції пояснюється тим, що для виграшу нічого не потрібно робити! Не потрібно продавати або купувати, потрібно лише бути зареєстрованим користувачем Аукро. І, звичайно ж, правильно відгадувати загадки, адже саме це - запорука перемоги в боротьбі за кожен приз! Шанси в цій боротьбі рівні у всіх, і неважливо - новачок ви, що тільки-но сьогодні зареєструвався на аукціоні, або досвідчений користувач...

Часу на довге обдумування відповіді тут немає, адже за кожним призом полюють тисячі таких самих учасників. Досить сказати, що в середньому на розгадку кожної загадки користувачі витрачають лише до 10 секунд! Навіть "найскладніша" загадка зайняла на відповідь "цілу" 1 хвилину!

До речі, нею виявилася загадка про мільйон, що у побуті частіше званий "лимон". Ця загадка відкривала шлях до плазмового телевізора: "Багато хто зараз мріє про нього, але є він лише у деяких, причому навіть не один. При цьому в перші роки теперішньої незалежності України він практично нічого не коштував. В народі у нього є також інша - більш ходова назва, яка також відповідає назві фрукта. Як називається цей фрукт?" Назву необхідно було вказати в зашифрованому вигляді - числами, що відповідають порядковим номерам букв, що утворюють дане слово, у російській абетці. Першим цю загадку відгадав рейтинговий користувач МАМАН222222 з Бердянська, який торгує на Аукро з 2009 року. Також 31 грудня Дід Мороз продав за безцінь (1 гривню) праску, 2 фотоапарати, кухонний комбайн, хлібопічку, mp3-плеєр, мікрохвильову пічку, кавоварку та пилосос.

Ось, що кажуть про акцію її переможці, які вже отримали подарунки з доставкою додому. KiHb (м. Зборів): "Нетбук отримав! І зараз на сьомому небі від щастя! Велике спасибі за акцію!". CatAndy (м. Тернопіль): "Спасибі Дідусеві Морозу і Аукро! Це саме той подарунок, який "вибрала" дружина ввечері напередодні виграшу, і виявилося, що саме його я і виграв! Нехай удача супроводжує Аукро в новому році, а доходи дозволять знову провести подібну акцію!"

Акція триватиме до 21 січня, а у мішку Діда Мороза ще близько 50 подарунків за "смішною" ціною! Тому запасайтеся знаннями і поспішайте блиснути ними перед Дідом Морозом! Адже конкуренти, а це - тисячі українців - уже чатують на кожен подарунок на "Аукро"!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: