Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дебютне "лопання". НБУ вперше визнав неплатоспроможним банк через непрозорість власності

Банк понад півроку ігнорував вимоги регулятора.

Національний банк України вперше в своїй діяльності під час зарахування банку до категорії неплатоспроможних причиною назвав непрозорість структури власності. Йдеться про ПАТ КБ "ТК Кредит". Відповідна постанова датована вчорашнім днем, 9 лютого.

"Починаючи з середини 2014 року Національний банк України неодноразово звертав увагу банку на невідповідність структури його власності вимогам щодо її прозорості. Однак банк ігнорував вимоги регулятора та не подавав запитуваних документів. Власники банку не вжили необхідних дій для приведення своєї структури власності у відповідність до вимог законодавства. Кошти 98,9% вкладників будуть відшкодовані Фондом гарантування вкладів фізичних осіб у повному обсязі. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів в обсязі близько 0,6 млн грн", – уточнили в НБУ.

Нагадаємо, до кінця 2015 року всі українські банки мали надати Нацбанку інформацію на підтвердження прозорості структури власності. Регулятор попереджав, що фінустанови, які не нададуть інформацію, будуть виведені з ринку. НБУ планує завершити процес забезпечення прозорості структури власності українських банків до кінця березня 2016 року.

Структура власності банку "ТК Кредит" from tsnua

Залиште свій коментар

Вибір редакції