Дефіцит бюджету Києва складе 1,7 мільярда

За словами заступника КМДА, існує також проблема виписаних на 2 млрд гривень векселів під отримання кредиту для погашення різниці в тарифах минулих років

В 2010 році дефіцит бюджету Києва складе близько 1,7 мільярдів гривень. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

"Бюджет Києва дійсно не буде виконаний на 1,7 млрд грн. Є ще недостача 2 млрд грн (з минулого року), але це, швидше, технічний момент. Мова йде про виписані на цю суму векселі під отримання кредиту для погашення різниці в тарифах минулих років. Ми вже узяли кредит на 1,5 млрд грн і завершуємо оформлення позики на 0,5 млрд грн. Враховуючи позики на погашення тарифної різниці, бюджет в 2010 р. буде виконаний всього на 77%", - сказав Крамаренко виданню "Коммерсант-Украина".

За його словами, "Ощадбанк" і "Укрексімбанк" зараз не готові надати 500 млн грн. "Найімовірніше, це буде "Промінвестбанк" або "Альфа-банк", з якими ми зараз ведемо переговори. Але відзначу, що ставка залишається на рівні 12,5% річних в гривні", - додав Крамаренко.

Він відзначив, що однією з причин дефіциту бюджету є те, що плани бюджетів останніх років по основному податку - з доходу фізосіб - були завищені.

"А податок на доходи фізосіб в основній частині бюджету, з яких платиться зарплата, складає 80%. Різниця між запланованими об'ємами і реальними для КМДА і Кабміну є предметом дискусії. Так, за нашими даними, план за доходами фізосіб наступного року може скласти 12 млрд грн, а за даними Мінфіну - майже 14 млрд грн. Знову формується різниця в 2 млрд грн. Зараз ми ведемо переговори з цього питання з Держкомстатом і податковою адміністрацією", - сказав Крамаренко.

Як повідомлялося, дефіцит державного бюджету в січні-жовтні 2010 року склав 56,579 млрд. гривень, що на 4,6% більше, ніж річний плановий орієнтир - 54,095 млрд. гривень.

Читайте також:

Дефіцит держбюджету вже перевищив річний орієнтир

Держборг України виріс ще на 140 мільйонів доларів

Кабмін пообіцяв зменшити бюджетну "дірку" на третину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: