Дефіцит бюджету Києва становить 7 млрд гривень

Недовиконання бюджету Києва складає 30%. Недоотримання грошей до бюджету є наслідком розбазарювання землі та майна.

Недовиконання бюджету Києва в 2009 році може скласти 7-7,5 млрд грн (приблизно 30%) при загальному об'ємі бюджету Києва минулого року близько 20 млрд грн. Про це повідомила член постійної комісії Київради з питань торгівлі, підприємництва, громадського харчування та послуг, заступник голови фракції Блока Віталія Кличка Наталя Новак.

«Зазначу, що недоотримання грошей до бюджету є наслідком розбазарювання землі та майна. Також бюджет недоотримує значні кошти, коли мер тривалий час не підписує рішення Київради про відведення земельної ділянки, а потім Київзем довго не підписує договір оренди», - підкреслила депутат.

Вона додала, що також спостерігається недовиконання по видатках бюджету практично за всіма статтями. «З бюджету фінансувалися переважно видатки на виплату зарплати, нарахування на зарплату й на оплату енергоносіїв. Проте навіть на заробітну плату не перераховуються кошти в повному обсязі. Знаю, що в деяких житлово-комунальних організаціях є затримка. Загалом у нас райони залишилися практично без грошей. Для виплати зарплати вчителям деякі РДА мали брати кредити», - підкреслила Новак.

Нагадаємо, річний бюджет Києва за 11 місяців недовиконаний більше ніж на 7 мільярдів гривень. Про це заявив депутат Київради від Блоку Кличка Дмитро Андрієвський, коментуючи звіт про виконання столичного бюджету.

За інформацією політика, недовиконання бюджету за доходами склало 7 мільярдів 283 мільйони гривень. При цьому рівень невиконання видаткової частини бюджету досяг 6 мільярдів 94 мільйонів гривень.

Читайте також:

Дефіцит бюджету Києва перевищив 7 мільярдів гривень

Черновецький серед зими купить газонокосарки на 10 млн гривень

Київрада попросила Черновецького стати мером Львова чи Дніпропетровська

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: