Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Декларація Жебрівського: акції фармацевтичної компанії і своя медична фірма

Голова Донецької ОДА опублікував свою електронну декларацію.

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський володіє акціями фармацевтичної кампанії та приватним підприємством.

Про це йдеться в його електронній декларації.

Жебрівський володіє 591 акцією іноземної компанії F. I & P. Holdings Limited. Ця фірма є основним акціонером фармацевтичної компанії "Фармак", якою володіє сестра Жебрівського.

Крім того, голова Донецької ОДА задекларував 100% корпоративних прав приватного підприємства "Ян", яке займається виробництвом виробів медичного призначення. У 2015 році чиновник отримав 321 тисячу гривень дивідендів на цьому підприємстві, його дружина тут же заробила 280 тис грн. Також Жебрівський отримав додатковий дохід близько 15 тисяч гривень від підприємства "Фармак".

На посаді голови ДонОДА Жебрівський заробив понад 94 тисячі гривень, у Генеральній прокуратурі, де він до цього працював, - близько 83 тисяч гривень. Також під час служби у військовій частині А 2076 він отримав близько 9 тисяч гривень.

Жебрівський тримає на руках 100 тисяч доларів, а його дружина – 65 тисяч євро.

З нерухомого майна голова Донецької ОДА вказав чотири земельних ділянки та житловий будинок. Він їздить на автомобілі ВАЗ 1993 року випуску, а його дружина – на "Лексусі" 2008 року випуску.

Також Жебрівський задекларував ювелірні прикраси дружини загальною вартістю 81 тисяча гривень і свій годинник фірми Breguet вартістю 51 тис. грн.

Нагадаємо, сьогодні, 30 жовтня, українські чиновники мають завершити подачу електронних декларацій про володіння майном. В іншому випадку на них чекає накладення штрафу від 1 до 2,5 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відео Українці продовжують дізнаватись про статки українських чиновників

Залиште свій коментар

Вибір редакції