Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Декларування доходів. Наймолодшому українському мільйонеру – 7 років, і з'явився офіційний мільярдер

Доходи понад мільйон гривень задекларували більше чотирьох тисяч громадян.

В Україні нараховується 4063 офіційні мільйонери, які задекларували свої доходи за минулий рік. Наймолодшому з них – 7 років (Черкаси), а найстаршому – 99 років (Київ).

Про це повідомив виконувач обов'язків голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан, передає прес-служба відомства.

"Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість цьогорічних мільйонерів зросла на 16%, або на 559 осіб. При цьому один громадянин задекларував дохід у розмірі понад 1 млрд грн", – уточнив Продан.

Найбільшу кількість мільйонерів – 2270 - складають громадяни віком від 45 років і вище. Серед вікової категорії від 30 до 45 років – 1605 мільйонерів, до 30 років – 188.

Свої доходи громадяни-мільйонери отримали у вигляді:

- інших доходів (наприклад, додаткове благо, відсотки, нараховані на депозитні рахунки в банку, дивіденди тощо) – 9,8 млрд грн;

- іноземних доходів – 6,2 млрд грн;

- доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 3,6 млрд грн;

- доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 2,5 млрд грн.

"Майже 44% від загальної кількості мільйонерів перебувають на податковому обліку в Києві – 1816 осіб. Серед лідерів також Харківська – 299, Дніпропетровська – 269, Київська – 275 та Одеська – 207 - області", – повідомив Продан.

Середньостатистичний річний дохід одного українця-мільйонера становить 8,2 млн грн. Проте в розрізі регіонів цифри різняться: волинський мільйонер у середньому за рік отримав 18,4 млн грн, із Донеччини – 12,2 млн грн, із Сумщини – 11,4 млн грн, із Києва – 10,1 млн грн, із Херсонщини – 9,9 млн грн, із Київської області – 8,6 млн грн.

мільйонери, інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції