День Києва обійдеться столиці у 2 мільйони гривень

Зі столичного бюджета витратять 2 мільйони гривень на святкування Дня Києва.

З нагоди святкування Дня Києва (28-29 травня) у місті відбудеться понад 150 заходів, на які витратять 2 млн грн з міського бюджету.

Про це повідомив заступник голови Київської міськдержадміністрації Леонід Новохатько.

За словами чиновника, частина заходів юуде проводитись на спонсорські гроші, частина - на благодійні, частина - це масові заходи в районах, на які не потрібні кошти.

"У цілому, коли ми говоримо про мегаполіс, то без засобів такого дійства, як ми спланували, не зробиш, у тому числі, коли ми говоримо про залучення іноземних партнерів або іноземних учасників. Тому загальна сума відносно велика - це до 2 млн грн", - додав Новохатько.

Водночас він зазначив, що загальну суму, яка піде на святкування Дня Києва, важко підрахувати, оскільки багато заходів буде проводитися за кошти меценатів та спонсорів.

Програмою святкування заплановано проведення культурно-мистецьких акцій на Майдані Незалежності, які стали популярними серед киян та гостей столиці, а особливо серед молоді.

Кульмінацією свята 29 травня ввечері має стати шоу феєрверків з лазерними ефектами над Дніпром та великою концертною програмою за участю національних творчих колективів, зірок української естради та популярних молодіжних гуртів. У піротехнічному шоу візьмуть участь команди з Нідерландів, Німеччини, Росії, Білорусі та України. Вони показуватимуть свою майстерність з барж, які вивезуть на Дніпро.

Читайте також:

Бюджет Києва збільшать на 1,25 мільярда

Попов вірить, що бюджет Києва забезпечить розвиток столиці

Святкування Дня Києва у столиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: