Денаціоналізація "ПриватБанку": у ЄБРР заявили про підтримку реформ Нацбанку та Міністерства фінансів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там вважають, що націоналізація "ПриватБанку" була правильним рішенням.

Європейський банк реконструкції та розвитку підтримує сторону Нацбанку України та Міністерства фінансів та вважає націоналізацію "ПриватБанку" правильним рішенням.

Про це йдеться на офіційній сторінці ЄБРР у Twitter.

"Ми завжди вітали реформу корпоративного управління "ПриватБанку", який очолює незалежна наглядова рада, та трансформацію її бізнес-моделі. Це вже призвело до підвищення ефективності та сталості всієї банківської системи. Ми продовжуємо підтримувати зусилля Нацбанку України щодо реформування фінансового сектору України, зокрема, шляхом запровадження принципів розумного корпоративного управління та зусиль Мінфіну, спрямованих на реформування корпоративного управління в державних банках", - повідомили там.

Водночас, у ЄБРР наголосили на важливості подальших зусиль української влади щодо "повернення збитків від колишніх власників" та пов’язаних осіб збанкрутілих банків. Там також підкреслили, що міжнародні партнери пильно стежать за подальшим розвитком подій.

Нагадаємо, 18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про незаконність націоналізації "ПриватБанку" через порушення процедури, яка визначена на законодавчому рівні. Рішення про націоналізацію банку державою було ухвалено 18 грудня 2016 року. Причина - нестача в капіталі "ПриватБанку", яку виявили за результатами стрес-тестування.

ВідеоСуд визнав націоналізацію "Приватбанку" незаконною

Таке рішення ухвалив окружний адміністративний суд Києва. Таким чином судді задовольнили позов бізнесмена Ігоря Коломойського. На їхню думку, процедура виведення "Приватбанку" з ринку відбулася з порушеннями. У НБУ з таким рішенням не погоджуються і вже заявили, що готують оскарження.  

Суд визнав націоналізацію "Приватбанку" незаконною

Залиште свій коментар

Вибір редакції