Денаціоналізація "ПриватБанку": у ЄС заявили, що підтримують зусилля НБУ із реформування фінансового сектору

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там також зазначили, що стежать за розвитком подій.

Європейський союз продовжує підтримувати рішення НБУ про націоналізацію "ПриватБанку" та наголосив на важливості "відшкодування збитків від колишніх власників".

Про це повідомляє представництво ЄС в Україні.

"У 2016 році міжнародні партнери України підтримали рішення уряду та Національного банку України (НБУ) націоналізувати "ПриватБанк" на вимогу колишніх власників в якості єдиного ефективного методу захисту вкладників банку – українського народу та бізнесу – і стабільності фінансової системи. І хоча це потребувало вливання близько 160 млрд грн. коштів українських платників податків задля відновлення платоспроможності банку, це забезпечило довгострокову життєздатність "ПриватБанку", захистило гроші мільйонів українських громадян і зміцнило економічне здоров’я країни", - йдеться у повідомленні.

У ЄС підкреслили, що підтримують реформи НБУ та Міністерства фінансів та зазначають, що стежать за розвитком подій.

Заява ЄС щодо ПриватБанку У 2016 році міжнародні партнери України підтримали рішення уряду та Національного банку...

Опубліковано European Union in Ukraine Четвер, 18 квітня 2019 р.

Варто зазначити, що заява ЄС майже слово в слово дублює попередню заяву Європейського банку реконструкції та розвитку.

Нагадаємо, 18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про незаконність націоналізації "ПриватБанку" через порушення процедури, яка визначена на законодавчому рівні. Рішення про націоналізацію банку державою було ухвалено 18 грудня 2016 року. Причина - нестача в капіталі "ПриватБанку", яку виявили за результатами стрес-тестування.

Відео Суд вважає, що держава забрала "Приватбанк" необґрунтовано і з порушеннями

Таке рішення ухвалив окружний адміністративний суд Києва. Таким чином судді задовольнили позов бізнесмена Ігоря Коломойського. На їхню думку, процедура виведення "Приватбанку" з ринку відбулася з порушеннями. У НБУ з таким рішенням не погоджуються і вже заявили, що готують оскарження.  

Суд вважає, що держава забрала "Приватбанк" необґрунтовано і з порушеннями

Залиште свій коментар

Вибір редакції