Депутати хочуть дати пільги автомобільній промисловості (відео)

Через кризу депутати пропонують продовжити до 31 грудня 2013 року чинність закону про розвиток автомобілебудування, дія якого закінчується 31 грудня цього року.

Відповідний законопроект внесли депутати Наталя Королевська, Валерій Крайній (БЮТ), Василь Горбаль (Партія регіонів), Олексій Бабурін (КПУ), він був зареєстрований у ВР 2 грудня.

Закон про розвиток автомобільної промисловості, прийнятий в 2004 році, надавав підприємствам, що мають затверджену програму створення виробничих потужностей і робочих місць, низку пільг, зокрема, "нульову" ставку ПДВ, безмитне ввезення машинокомплектів, пільги з акцизного збору. Разом з тим у березні 2005 року урядом Тимошенко пільги автовиробникам були скасовані.

Автори даного законопроекту пропонують також надати право підприємствам переробної промисловості, у тому числі автомобілебудування, застосовувати щорічну 25%-у норму прискореної амортизації основних фондів, звільнити від сплати ввізного мита на обладнання та комплектуючі, не вироблені в Україні, а також віднести виробництво автомобілів та обладнання до стратегічних напрямків інноваційної діяльності.

У жовтні спад виробництва в переробній промисловості становив 21,1%, а в автомобільному транспорті - на 22,7%.

Як повідомлялося, у парламент уже внесено кілька законопроектів, що пропонують низку антикризових заходів для захисту вітчизняного автомобілебудування, зокрема, підвищення ввізних мит на імпортовані автомобілі.

Крім того, уряд України пропонує втричі підняти ставки транспортного збору.

ВідеоКриза б'є по цінах на авто

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: