Депутати обклали нерухомість податком

Для квартир загальною площею не вище 240 кв м і будинків не більше 500 кв м ставки не можуть перевищувати 1% від мінімальної зарплати.

Верховна рада затвердила в Податковому кодексі податок на нерухоме майно. За відповідну статтю 265 Розділу 12 "Місцеві податки і збори" проголосувало 226 депутатів.

Зокрема, під норму підпадають усі об'єкт житлової нерухомості.

Не відносить Податковий кодекс до таких об'єктів житлову нерухомість, що знаходиться у власності держави або територіальних громад, або, що розташована в зонах відчуження.

Також не будуть оподатковуватися, за відповідними нормами, будівлі дитячих будинків сімейного типу, садові або дачні будинки, загальна площа яких не перевищує 40 кв м.

Ставки податку будуть встановлюватися сільською, селищною або міською радою.

Зокрема, для квартир загальною площею не вище 240 кв м і будинків не більше 500 кв м ставки не можуть перевищувати 1% від мінімальної зарплати, встановленої на 1 січня звітного податкового року.

Для квартир загальною площею більше 240 кв м і будинків більше 500 кв м ставка становитиме 2,7% від мінімальної зарплати, встановленої на 1 січня звітного року.

Відповідно до перехідних положень Податкового кодексу, у разі остаточного прийняття проекту документа стаття 265 набуде чинності з 1 січня 2012 року.

Читайте також:

Новий Податковий кодекс ухвалять сьогодні

Бродський допоможе підприємцям ліквідуватися

Під стінами Ради знову зібралися тисячі мітингувальників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: