Депутати провалили закон про "спрощенців"

Проект пропонував скоротити види діяльності, які підпадають під спрощену систему оподаткування, але збільшити суму виручку для "спрощенців".

Верховна рада відмовилася ухвалити закон про спрощену систему оподаткування. За два проекти закону проголосувало відповідно 101 і 6 депутатів.

Проект пропонував скоротити види діяльності, які підпадають під спрощену систему оподаткування, але збільшити суму виручки для "спрощенців".

Так автори пропонували, що для фізичних осіб - підприємців встановлюється ставка єдиного податку у межах 4-20% від мінімальної заробітної плати (при отримані виручки до 500 розмірів мінімальної заробітної плати).

Якщо обсяг виручки становить понад 500 до 1500 розмірів мінімальної заробітної плати, то ставка єдиного податку встановлюється від 20% до 74% мінімальної заробітної плати.

Для юридичних осіб - платників єдиного податку пропонувалося встановити такі ставки податку: 3% (із сплатою ПДВ) та 6% (без сплати ПДВ) від обсягу виручки.

Але депутати ініціативу не підтримали.

Як відомо, на Майдані другий тиждень тривають акції протесту підприємців, які виступають проти нового Податкового кодексу.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович у вівторок, 30 листопада, скористався правом вето на Податковий кодекс.

За словами спікера Володимира Литвина, це питання буде розглянуте у парламенті у четвер, 2 грудня.

Читайте також:

Рада відмовилась ліквідувати податкову міліцію

Азаров поскаржився, що його Податковий кодекс "замазали чорною фарбою"

Експерт: Янукович ветував самого себе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: