Депутати розширили список "спрощенців"

За словами голови парламентського комітету з податків Хомутинніка, спрощеною системою оподаткування користуватумуться ще в сімох видах діяльності.

До переліку видів діяльності, які мають право застосовувати спрощену систему оподаткування відповідно до Податкового кодексу, внесено ще сім пунктів.

За відповідні зміни до Податкового кодексу у п'ятницю проголосували 258 депутатів.

"Ми викреслили сім видів діяльності, тобто дозволили додатково сім видів діяльності. Це стосується сфери перевезень, тобто всі перевезення будуть мати можливість працювати на спрощеній системі. Це сфера розваг, крім грального бізнесу. Це інжиніринг, геологія, геодезія, технічні випробування та ще кілька позицій", - повідомив під час обговорення змін до документа голова парламентського комітету із податкової і митної політики Віталій Хомутиннік.

Як повідомлялося, у четвер Верховна рада проголосувала зміни до Податкового кодексу щодо спрощеної системи оподаткування, якими встановила більш жорсткі вимоги для підприємців.

Введення документа в цілому передбачено з 1 січня 2011 року, в той же час для ряду норма документом передбачений перехідний період від трьох до шести місяців.

При цьому поправки, щодо порядку застосування спрощеної системи оподаткування вводяться в дію з 1 квітня 2011 року.

Читайте також:

Рада не врахувала вимоги підприємців щодо податків

Протестуючі підприємці погрожують взяти в облогу Януковича

Депутати обклали нерухомість податком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: