Депутати відмовилися стримувати подорожчання продуктів

За стримування темпів зростання цін на продукти харчування першої необхідності проголосували лише 158 нардепів із 424, зареєстрованих у сесійній залі.

Народні депутати не підтримали проект постанови "Про заходи щодо стримування темпів зростання цін на продукти харчування першої необхідності".

За даний проект постанови проголосували лише 158 (при необхідних 226) народних депутатів із 424, зареєстрованих у сесійній залі.

Проектом передбачалося рекомендувати уряду розробити та впровадити в місячний строк порядок державного регулювання цін на продукти харчування першої необхідності, а також пропонувалося забезпечити постійний моніторинг цін на такі продукти на споживчому ринку.

Під час обговорення даного проекту постанови її автор Ольга Боднар (фракція БЮТ) зазначила, що цього року відбувся "безпрецедентний за останні роки зростання цін".

Нагадаємо, в Україні всього за 10 днів подорожчали практично всі продукти харчування.

Відзначимо також, що Київська міська рада планує відкрити у Києві продовольчі магазини, в яких продаватимуть продукти за цінами на 10-15% нижче від ринкових, встановлених по всій Україні.

Читайте також:

Київські супермаркети примусово знизять ціну на молоко і м'ясо

Луценко: яйця коштують стільки, наче Азаров торгує своїми

Киянам продаватимуть продукти на 15% дешевше, ніж іншим українцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: