Депутати забракували бюджет на наступний рік

Комітет Верховної ради з питань бюджету вважає, що внесений Кабінетом міністрів проект закону про державний бюджет на 2009 рік не може бути підтриманий.


"Проект державного бюджету України на 2009 рік сформовано на нереальних макропоказниках, що призвело до викривлення дохідної та видаткової частин бюджету, а також до заниження соціальних стандартів", - йдеться у пояснювальній записці комітету.

Проект постанови передбачає доопрацювати висновки і пропозиції комітету Верховної ради з питань бюджету до проекту закону про держбюджет-2009.

Нагадаємо, у вівторок Кабмін подав до Верховної ради проект бюджету на наступний рік. Уряд запланував на 2009 рік зростання ВВП на рівні 0,4%, інфляцію – 9,5%. Документ розраховувався, виходячи з курсу 7-7,5 грн./дол.

У бюджеті, зокрема, запропоновано з 2009 року ввести податок на багатство. За словами Тимошенко, "по суті це буде податок на житло: на квартири площею більше 150 кв. м і на будинки більше 300 кв. м". Надходження від даного податку пропонується направляти до місцевих бюджетів.

Ющенко розкритикував проект бюджету. "Це не реалістичний бюджет, це є трагедія… Це найбільш безвідповідальний документ і політична авантюра", - зазначив глава держави.


ВідеоДепутати забракували бюджет на наступний рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: