Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутати запропонували звільнити молодь від податків

Так вони намагаються вивести роботу молоді з "тіні".

Законопроєкт із ініціативою звільнити молодь від податків зареєстровали у Верховній Раді. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

Нардепи пропонують молодих людей, молодших за 27 років, звільнити від оподаткування заробітньої плати. За них також не будуть платити податки їхні роботодавці. Адже навіть за мінімальну зарплату в 4 тисячі працівник та компанія заразом віддадуть більше ніж 1,5 тисячі податків.

Депутати вважають, що так вони нададуть молоді більше шансів працевлаштуватися, а компанії почнуть виходити із тіні і брати на роботу молодих працівників.

Нагадаємо, 4 жовтня повідомлялося, що народні депутати ухвалили закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

Відео Вхід у ВР платний: ТСН порахувала, скільки коштуватимуть платникам податків парламентські вибори

Зрозуміло, що вибори - процес не безкоштовний. Все почалося з двох мільярдів гривень - стільки запросила ЦВК на підготовку та проведення парламентських виборів з держбюджету. А коли ви голосуєте, ви разом з бюлетенем в урну, відправляєте на рахунок партії ще й гроші – 38,40 грн. Справа в тому, що кожна політична партія, яка долає 5% бар'єр і займає крісла в сесійній залі, держава зобов'язується фінансувати з держбюджету. Більше інформації – далі в сюжеті.  

Вхід у ВР платний: ТСН порахувала, скільки коштуватимуть платникам податків парламентські вибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції