Депутати знайшли гроші на підвищення власного комфорту

Кошти з бюджету пішли на закупівлю автозапчастин для транспорту ВР, на реконструкцію систем опалювання, водопостачання і кондиціонування залів ресторану.

Підприємства Верховної ради провели ряд тендерів на закупівлю послуг із забезпечення своєї діяльності.

Держпідприємство "Готельний комплекс "Київ" управління справами апарату ВР 23 березня уклав договір з АОЗТ "Техносервіс" на реконструкцію систем опалювання, гарячого водопостачання, вентиляції і кондиціонування залів ресторану. Вартість послуг склала 2,5 млн грн.

Автобаза управління справами апарату ВР 31 березня уклала договори на закупівлю автозапчастин, акумуляторів і шин з приватним підприємством "Рента" (2,9 млн грн) і ТОВ "Сенс-груп" (1,3 млн грн). Купуються запчастини для автомобілів Skoda Octavia, Opel Omega, Toyota, ЗІЛ-130, КАМАЗ-5320, автобусів Богдан-А09211,
ЛАЗ-4207, Mercedes-O350 і мікроавтобусів VW LT35.

Раніше повідомлялося про відміну тендерів на закупівлю по поточному ремонту і технічному обслуговуванню приладів охоронної і пожежної сигналізацій, а також охороні об'єктів Верховної ради і послуг з чищення хімічної. Рішення було ухвалене 12 січня 2010 року через відсутність засобів.

Також через відсутність засобів в кулуарах парламенту відключені інтернет-термінали і зникли бойлери з водою.

Нагадаємо, автобаза Державного управління справами при українському президенті 30 грудня 2009 року та 6 січня 2010 року провела низку тендерів на закупівлю товарів і послуг.

Загальна сума проведених в ці дні закупівель склала 10,7 мільйона гривень.

Зокрема, це були послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобілів Mercedes Benz куплених у СП ТОВ "Автомобільний будинок Україна Мерседес бенц" (1,5 мільйона гривень) і ТОВ "Юніком авто" (2 мільйони гривень).

Читайте також:

Автопарк Ющенка щорічно обходиться державі у 2,7 млн гривень

Кандидат у президенти Пабат зареєстрував 245 грн прибутку і машини на кілька мільйонів

Іноземці шоковані фінансовою прірвою в Україні і автопарком Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: