Дерипаска готовий ділитися

Співвласник Російського алюмінію і власник другого за об'ємом статку в Росії Олег Дерипаска готовий поділитися компанією з державою.

Співвласник Російського алюмінію і власник другого за об'ємом статку в Росії (за даними Forbes) Олег Дерипаска заявив газеті Financial Times, що готовий поділитися компанією з державою, якщо буде необхідно.

Олег Дерипаска
Заради збереження хороших стосунків із владою, Олег Дерипаска готовий поділитися своїми статками (Фото: ИТАР-ТАСС)
"Я не відділяю себе від держави, у мене немає інших інтересів", - заявив він. "Мені просто повезло, - сказав Дерипаска виданню. - Вважайте, що багатство навалилося на мене з неба".

Бізнесмен не зацікавлений проводити IPO компанії, вважаючи, що нинішні акціонери є локомотивом розвитку "Російського алюмінію". "Що можна купити, продавши Русал? - міркує він. - В світі є всього близько 250 хороших компаній, які можна придбати і які проіснують ще 75 років".

Раніше повідомлялося, що Російський алюміній проведе IPO в кінці 2007 року. На біржі може бути розміщене близько чверті акцій компанії, яка оцінюється в 25-30 мільярдів доларів.

Компанія Російський алюміній була створена в березні 2007 року і є найбільшим в світі виробником алюмінію. На її частку припадає близько 12% ринку. 66 % належить компанії En+ Олега Дерипаски, близько 22% - акціонерам колишнього УАЛа і 12% - акціонерам швейцарської Glencore.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: