Перейти до змісту
Держава платитиме бабусям та дідусям за доглядання онуків, але після сплати податків

Нова програма має допомогти молодим батькам.

Від початку 2019 року в Україні запрацювала нова соціальна програма "муніципальна няня". Тепер держава буде частково компенсувати батькам витрати на няню для дітей до 3 років. Про це розповіли у сюжеті "Сніданку 1+1".

"Професійною доглядальницею можуть бути рідні бабуся або дідусь. Але за умови, що вони мають бути або підприємцем, або юридичною особою, яка надає послуги догляду за дітьми. Після оформлення підприємцем потрібно звернутися до відділу соцзахисту. Туди подається договір між батьками і нянею", - розповіли у студії.

Зазначається, що бабусі та дідусі, які доглядають за онуками, отримуватимуть гроші за кожну дитину молодшу 3-х років і стаж.

Уточнюється, що держава платитиме 1626 грн на місяць за роботу нянею. Однак, з цієї суми потрібно буде сплатити податок і соціальний внесок. Тому на руках лишається - 627 грн.

Нагадаємо, в Одесі мати звинуватила в побитті свого 13-місячного сина жінку, яка доглядала за її двома дітьми.

Відео Професія "бабуся": як родичу стати нянею і отримувати за це гроші

З початку 2019 року в Україні запрацювала нова соціальна програма "муніципальна няня". Тепер держава буде частково компенсувати батькам витрати на няню. Доглядати за дітьми і отримувати за це гроші тепер зможуть, наприклад, бабуся або дідусь, але тільки за певних умов. За яких саме - далі у сюжеті.

Професія "бабуся": як родичу стати нянею і отримувати за це гроші

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин