Держава продає права на надра

Мінприроди продало з аукціону 15 ліцензій на користування надрами на 63,25 млн. гривень.


Міністерство охорони навколишнього середовища 11 червня продало з аукціону 15 спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами на загальну суму 63,25 млн. гривень.

Про це повідомляє агенція „Українські Новини” pз посиланням на Геологічну службу при Мінприроди.

Найбільш дорогою стала ліцензія на геологічне вивчення з дослідницько-промисловою розробкою (ДПР) Ржавецької газової площі (Харківська область), ціна якої піднялася зі стартових 0,614 млн. гривень до 40 млн. гривень.

Ліцензію купило приватне підприємство "Дельта-Капітал".

Ліцензію на вивчення Приазовського газового родовища (Запорізька область) за 3,370 млн. гривень купив металургійний комбінат "Запоріжсталь", на вивчення Буцівської нафтогазової площі (Львівська область) за 4,9724 млн. гривень - дочірні підприємства Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" "Укргазвидобування", на вивчення Чернецької нафтогазової площі (Чернігівської область) за 7,669 млн. гривень - товариство з обмеженою відповідальністю "Прайм-Газ".

Східна вугільна компанія купила за 2,4752 ліцензію на видобуток кам'яного вугілля на полі шахти ім. Володарського (ділянка Володарський Глибокий, Луганська область).

У Дніпропетровській області ліцензію на видобуток граніту на Недайводському родовищі за 2,0884 млн. гривень купила компанія "Граніт-Груп".

У цілому на аукціон було виставлено 20 ліцензій, але на 5 з них заявок не надійшло.

7 травня Мінприроди визнало "Мультисервіс" переможцем конкурсу з визначення оператора аукціонів із продажу ліцензій на користування надрами.

Наступний аукціон, де планується виставити 8 ліцензій, заплановано на 9 липня.

В 2006 році Мінприроди провело 4 аукціони із продажу ліцензій на користування надрами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: