Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держава розпочала відшкодування коштів вкладникам банку, який пов'язують з екс-міністром Клименком

Фонд гарантування вкладів пояснив, яким чином відбудеться відшкодування.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочав процедуру відшкодування коштів клієнтам ліквідованого нещодавно банку "Юнісон".

Про це повідомляє прес-служба фонду.

Відшкодування проводитиметься незалежно від дати закінчення договорів банківського вкладу та за договорами банківського рахунку, включаючи картковий. 

З 22 червня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) розпочинає відшкодування коштів вкладникам...

Опубліковано Фонд гарантування вкладів фізичних осіб П'ятниця, 22 червня 2018 р.

"Для отримання коштів за зазначеними договорами вкладникам необхідно звернутися до будь-якого із вказаних банків-агентів з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу. Фізичні особи-резиденти додатково пред’являють документ, виданий відповідним органом контролю, що засвідчує їхню реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім осіб, у паспорті яких органом контролю зроблено відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта або до паспорта внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків)", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Національний банк України ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати ПАТ "Банк "Юнісон"

Як відомо, "Банк "Юнісон" було віднесено до категорії неплатоспроможних ще 28 квітня 2016 року. Тоді повідомлялося, що від середини 2014 року НБУ неодноразово звертав увагу "Юнісона" на невідповідність структури його власності вимогам щодо прозорості. Тоді акціонерами банку були 11 компаній, зареєстровані на Кіпрі, і жодна з них не володіла часткою 10% або більшою від статутного капіталу фінустанови.

Керівники банку від середини 2015 року стверджували, що викупили його у попереднього власника, але пакети, які вони подавали до НБУ для погодження набуття істотної участі в банку, регулятор не погодив через невідповідність фінансового стану заявників вимогам законодавства в частині підтвердження джерел походження коштів.

У Нацбанку тоді зазначили, що кошти 98,3% вкладників банку "Юнісон" будуть відшкодовані Фондом гарантування вкладів фізосіб в повному обсязі, який складе близько 127 млн грн.

У травні 2016 року акціонери банку "Юнісон" подали позови до Окружного адміністративного суду Києва з проханням скасувати рішення НБУ про визнання банку проблемним та неплатоспроможним, рішення ФГВФО про введення в банк тимчасової адміністрації, а також рішення Нацбанку про заборону придбання істотної участі.

Банк "Юнісон" пов'язують із екс-міністром доходів та зборів Олександром Клименком. Детальніше про його бізнес в Україні після втечі читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції