Державна допомога і нова група платників ЄСВ: Порошенко підписав закон про стимулювання фермерства

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Закон спрямований на отримання офіційного статусу селянами.

Президент України Петро Порошенко 10 серпня підписав закон про стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств.

Голова української держави зазначив, що закон спрямований на отримання офіційного статусу селянами, які працюють на своїй землі. Це дозволить їм легально продавати свою продукцію і отримати соціальний захист та право на пенсію.

"Реалізація цього Закону дозволить створити умови для започаткування сімейних фермерських господарств та детінізацїї підприємницької діяльності в аграрній сфері, що позитивно вплине на зростання надходжень до місцевих бюджетів від сплати податків і створення нових робочих місць на селі", - написав Порошенко у Facebook.

Згідно із законом, фізичні особи-підприємці, які організували фермерське господарство, відноситимуться до до платників єдиного податку четвертої групи.

Також документ передбачає державну допомогу по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (від 10% до 90% мінімального страхового внеску) для кожного із членів фермерського господарства протягом 10 років за рахунок державного бюджету.

ВідеоДержава виплачуватиме селянам компенсацію за телят, яких вони вигодували до 13 місяців

Дві з половиною тисячі гривень цього року отримуватимуть селяни, які не продадуть, а вигодують теля до 13 місяців. Про це заявив прем'єр, інспектуючи Тернопільщину. Він відвідав родину пенсіонерів, потенційних отримувачів такої допомоги. Пакет документів потрібно подати у сільраду. У такий спосіб уряд намагається стимулювати приватне тваринництво.

Держава виплачуватиме селянам компенсацію за телят, яких вони вигодували до 13 місяців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції