Державні установи закуповують бензин по 15 грн за літр

Держустанови закуповують за бюджетні кошти пальне за цінами, які значно перевищують рекомендовані урядом.

Низка державних підприємств та установ 5 травня уклали угоди на придбання за бюджетні кошти дизпалива та бензину за цінами, що суттєво перевищують граничний рівень, встановлений урядовою комісією під керівництвом Юрія Бойка. Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".

Санаторно-оздоровчий комплекс "Зміна" у Ялті придбав бензин – 16014 л та дизельне пальне – 13970 л у ТОВ "Трейд – Ойл" за 447 тис грн. Середня ціна палива склала 14,91 грн/л.

Засновниками севастопольського ТОВ "Трейд – Ойл" є Олександр Чарчіян, Андрій Забродін та Юрій Сомов, відомий як керівник Севастопольської міської організації політичної партії "Діти війни "Народна партія України".

Державне підприємство радгосп-завод "Плодове" (Бахчисарайський район Криму) придбала 150 тис літрів дизпалива у корпорації "Хімагробуд" за 1,95 млн грн. Вартість склала 13,00 грн/л.

Вцілому по Україні середня вартість дизпалива і бензину різних марок складає від 9,43 до 10,18 грн/л.

Нагадаємо, що 29 квітня Міністерство енергетики і вугільної промисловості України підвищило ціновий коридор для бензину А-95 на 5 коп. - до 10 грн і на 15 коп. - до 9,6 грн на дизельне паливо.

Таким чином, держава дала "зелене світло" підвищенню цін і не стримало галопуюче зростання цін на паливо до психологічної "планки" в 10 грн.

Читайте також:

Експерти: цінового коридору на пальне в Україні не існує

Бензин офіційно дозволили продавати по 10 гривень

50% від усіх продажів бензину в Україні складає імпорт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: