Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Державні вихідні та робочі суботи. НБУ оприлюднив графік роботи банківської системи до кінця року

Жодних перенесень вихідних і робочих днів не буде лише в липні, вересні та листопаді.

До кінця цього року в Україні ще буде дев'ять державних свят. Деякі з них припадають на неділі обо ж посеред тижня. Тому щоб не було розривів між вихідними, в Україні переносять робочі дні на суботи. Відповідно банківська система також працюватиме за зміненим графіком.

"Дні роботи системи електронних платежів Національного банку України переносяться з: п’ятниці, 9 березня, – на суботу, 3 березня; понеділка, 30 квітня, – на суботу, 5 травня; п’ятниці, 29 червня, – на суботу, 23 червня; понеділка, 24 грудня, – на суботу, 22 грудня; понеділка, 31 грудня, – на суботу, 29 грудня", - зазначили в Нацбанку.

Регулятор уточнив, що "за потреби 9 березня, 30 квітня, 29 червня, 24 та 31 грудня 2018 року банки можуть здійснювати касові операції з клієнтами без відкриття операційного дня банку. Також банки мають: повідомити клієнтів про власний режим роботи в дні, що зазначаються вище; організувати роботу щодо своєчасної виплати пенсій, соціальних доплат, інших грошових виплат і забезпечити безперебійну роботу банкоматів, обмінних пунктів та організувати їхнє підкріплення готівкою різних номіналів".

Календар робочих днів банківської системи
Національний банк України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції