Борг України сягнув критичного рівня - майже 100% ВВП

Порахований борг України - загальний і гарантований - досягнув 93,5% ВВП. Для української економіки це безпрецедентно.

Державний борг України - загальний і гарантований - складає 93,5% валового внутрішнього продукту, і цей рівень є критичним для країни.

Про це повідомив прес-секретар прем'єр-міністра України Миколи Азарова Віталій Лук'яненко. "Пораховано державний борг України - загальний і гарантований - досягнув 93,5% ВВП. Для такої економіки як українська, перехідна - це безпрецедентно", - зазначив Лук'яненко.

За його словами, у квітні Україні необхідно сплатити 6 млрд грн боргів, тоді як планується отримати доходи державного бюджету на рівні 12 млрд грн.

Нагадаємо, чисті валютні резерви України зменшилися в 3 рази, заявив Микола Азаров під час розгляду питання відставки уряду Юлії Тимошенко, ініціатором якого виступила Партія регіонів.

"Чисті валютні резерви зменшилися в три рази. Сьогодні разом із кредитами МВФ вони складають 25 мільярдів, а, якщо відняти звідти ці кредити, то вони знаходяться на гранично неприпустимому рівні", - заявив Азаров.

За його словами, "велика частка відповідальності за таку політику лежить не тільки на уряді, але і на Нацбанку, що дозволяв так легковажно використовувати кошти".

Він підкреслив, що в 5 разів збільшився внутрішній національний борг. "Мені серце болить називати такі цифри", - поскаржився регіонал.

Читайте також:

Азаров: Тимошенко зменшила валютні резерви до межі

Міністр фінансів: Тимошенко довела країну до катастрофи

МВФ вважає, що Україні вистачить власних коштів

ВідеоБорг України становить майже 100% ВВП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: