Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держбюджет-2017: уряд збільшив витрати на оборону на 1 млрд грн

Також в проекті документа передбачено збільшення видатків на охорону здоров'я та освіту.

Після доопрацювання проекту Держбюджету України на 2017 рік розмір державних гарантій для здійснення проектів у сфері оборони і безпеки збільшено на 1 млрд грн – до 7 млрд грн.

Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк, який представляв проект бюджету на позачерговому засіданні Кабміну, передає "Інтерфакс-Україна".

За його словами, крім збільшення витрат на оборону, уряд передбачив виділення ще 0,5 млрд грн на відшкодування вартості ліків для лікування гіпертонії, діабету і астми. 

Крім того, додаткові 150 млн грн закладено на закупівлю ангіографічного обладнання для центрів кардіосудинної хірургії на умовах співфінансування з місцевою владою.

Також Кабмін передбачив витрати на інклюзивне навчання і профтехосвіту, а також на учасників бойових дій та їх дітей.

Олександр Данилюк зазначив, що в ході доопрацювання проекту Держбюджету були збережені чотири основні принципи, на яких він базується: реалістичність, прозорість, перспективність та пріоритизація.

Нагадаємо, 20 жовтня під час засідання Верховної Ради нардепи у першому читанні ухвалили проект Державного бюджету на 2017 рік. За проект постанови про висновки та пропозиції до Закону України про Держбюджет проголосували 245 нардепів.  

Кабмін подав документ до парламенту 15 вересня. Такий термін вимагає вітчизняне законодавство. 20 жовтня, Рада мала кінцевий термін розгляду проекту держбюджету в першому читанні. Протягом місяця нардепи вже подали 1165 поправок до законопроекту. 

3 листопада уряд України схвалив доопрацьований проект Державного бюджету на 2017 рік.

Відео З наступного року зростуть мінімальна зарплата та прожитковий мінімум

Залиште свій коментар

Вибір редакції