Держфінпослуг України підвищить в два рази ліміти відповідальності з страхування

Держкомісія також відмовилася підтримати збільшення на 50% базового тарифу по ОСЦПВ.

Держкомісія з регулювання ринків фінансових послуг України вирішила в два рази підвищити ліміти відповідальності з обов'язкового страхуванню цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) і відмовилася підтримати збільшення на 50% базового тарифу по ОСЦПВ.

Держкомісія з регулюванню ринків фінансових послуг затвердила для оприлюднення проект розпорядження "Про встановленняобов'язкових лімітів відповідальності страховика за договорами ОСЦПВ". Цим документом регулятор підтримав пропозицію Моторного (транспортного) страхового бюро (МТСБУ) про збільшення ліміту страхової відповідальності за завданий майновий збиток - з 25,5 тис. грн до 50 тис. грн, за спричинення шкоди життю і здоров'ю постраждалого - з 51 тис. грн до 100 тис. грн. Підвищені ліміти повинні вступити в силу в 2010 р. Їх розмір не переглядався з часу введення ОСЦПВ в 2005 р.

Страховики мають намір вивчити аргументацію відмови підвищити тарифи. "Коли ми одержимо офіційний лист, проаналізуємо їх аргументи", - заявив президент МТСБУ Володимир Романішин. Але він не зміг сказати, чи буде МТСБУ вносити пропозиції до документа на стадії його публічного обговорення - згідно із законом на це відводиться 30 днів.

Читайте також:

В Україні введене обов’язкове маркування продуктів, що містять ГМО

В Україні знову подорожчають сигарети

Аналітики прогнозують різке подорожчання продовольства в світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: