Держказначейство спустошилось до рівня 2014 року після видатків Пенсійному фонду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі залишок коштів на єдиному казначейському рахунку становить 1,99 мільярда гривень.

Після надання позики Пенсійному фонду для покриття заборгованостей щодо пенсій залишок коштів на єдиному казначейському рахунку скоротився майже до рівня січня 2014 року та наразі становить 1,99 мільярда гривень.

Про це йдеться на сайті Державної казначейської служби України.

Станом на 1 липня 2018 року залишок коштів на ЄКР становив 9,4 мільярда гривень, таким чином, за місяць він зменшився на майже вісім мільярдів гривень. Для порівняння, рік тому сума коштів на єдиному казначейському рахунку була 44,06 мільярда гривень.

У січні 2014 році під час Революції Гідності залишок коштів на ЄКР становив 1,73 мільярда гривень.

Нагадаємо, Держказначейство надало позику Пенсійному фонду для покриття заборгованості щодо виплат пенсій у липні. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що за затримки з виплатою пенсій у липні відповідальність несе Пенсійний фонд України. Згодом у ПФУ відзвітували, що повністю погасили всю заборгованість.

ВідеоКоли відновлять виплати пенсіонерам

Пенсіонерам майже тиждень затримують виплати. Щоденні черги в "Укрпошті" ситуації не рятують, адже гроші надійшли у відділення не в повному обсязі. Поки майже 17 мільярдів гривень виділили на пенсійні виплати за липень. Щоправда, цього вистачить лише на половину пенсіонерів. Хто винен у цій ситуації та коли виплати відновлять - дивіться просто зараз.

Коли відновлять виплати пенсіонерам

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції