Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держслужбовці більше не зможуть брати безвідсоткові кредити на квартири

Кабмін визнав відповідну постанову нечинною.

Порядок надання безвідсотково кредити на придбання чи будівництво житла державним службовцям втратив чинність.

Про це йдеться у постанові уряду №978 від 27 листопада 2019 року.

Порядок визначав механізм надання держслужбовцям, які відповідно до законодавства потребували поліпшення житлових умов, безвідсоткового кредиту для житлового будівництва або придбання квартир чи індивідуальних житлових будинків через компенсацію відсоткової ставки за користування кредитом за рахунок коштів державного бюджету.

Безвідсотковий кредит для житлового будівництва або придбання квартир надавалися держслужбовцю уповноваженим банком тільки один раз протягом періоду перебування на державній службі.

Нагадаємо, новий голова Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) Олександр Стародубцев заявив, що на держслужбу чекають великі зміни. Він анонсував звільнення чиновників, підвищення кваліфікації та діджиталізацію.

Відео Дмитро Дубілет про реальні мотиви скорочення чиновників у райадміністраціях

Оптимізація державного апарату триває. Після скорочення бюрократії за допомогою зменшення паперової історії Кабмін перейшов до скорочення кількості чиновників. Українці здебільшого подібні ініціативи підтримують, мовляв, вони там сидять, нічого не роблять. Про реальні мотиви скорочення розповів міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет.

Дмитро Дубілет про реальні мотиви скорочення чиновників у райадміністраціях

Залиште свій коментар

Вибір редакції