Держслужбовцям пообіцяли "близькі до середньоринкових" зарплати

Для кожної категорії державних службовців буде встановлений мінімальний і максимальний рівень окладу.

Протягом 2011-2017 років посадові оклади держслужбовців будуть підвищені до рівня, "близького до середньоринкового". Про це ідеться у концепції Адміністративної реформи, схваленій 9 грудня на засіданні комітету з економічних реформ.

При цьому передбачається, що дохід держслужбовця складатиметься із двох частин: посадового окладу і премій (регулярної і спеціальної). Для кожної категорії службовців буде встановлений мінімальний і максимальний рівень окладу.

Щорічно посадовий оклад переглядатиметься за результатами оцінки, а рішення про підвищення окладу прийматиметься керівником апарату.

Як повідомлялося, президент Віктор Янукович провів засідання комітету з економічних реформ, присвячене адмінреформі. Адмінреформа також передбачає скорочення кількості членів уряду та центральних виконавчих органів влади.

Нагадаємо, відповідно до реформ президента Віктор Януковича, який виступає за істотне скорочення державного апарату, кількість чиновників та витрат на утримання державного апарату має бути скорочена не менш ніж на 20%.

Читайте також:

Після Нового року реальна зарплата українців зменшиться

З Нового року чиновникам уріжуть зарплати й пенсії

Відтепер українці отримуватимуть зарплату двічі на місяць

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: