Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держстат підрахував зарплати українців: вони зросли на 10-15%

Середня реальна заробітна плата визначена на рівні 12,2 тис. грн на місяць.

Державна служба статистики України встановила рівень зарплат у грудні 2019 року та порівняла показники з попередніми часовими проміжками. Встановлено, що українці в середньому отримували наприкінці минулого року 12 264 гривні.

Порівняно з листопадом зарплати зросли на на 15,1%, а з груднем 2018 року – на 11,3%. У річному вимірі збільшення окладів становить 16%. Найбільш суттєво виплати змінювалися у Київській, Миколаївській, Рівненській та Хмельницькій областях.

Найвищий рівень зарплат в грудні був в Києві – 18 869 гривень. Найнижчий у Чернігівській області – 8 851 гривень. Лідерами зростання стали сфера інформації та телекомунікацій (26,5%), фінансової і страхової діяльності (22,7%), діяльності адміністративного та допоміжного обслуговування (22,5%).

Як повідомлялося, в уряді оприлюднили інформацію про зарплати міністрів за грудень 2019 року. Прем’єр Олексій Гончарук отримав 76,1 тис. грн, керівник МВС Арсен Аваков – 186,5 тисяч, а міністр економіки Тимофій Милованов – 222,5 тисячі.

Відео Як правильно просити про підвищення зарплати - розмова з експерткою Тетяною Пашкіною

У нас в гостях HR-експертка Тетяна Пашкіна. 28 січня неофіційне свято прохання про підвищення зарплати. Чи варто просити підвищення зарплати, як часто з цим питанням українці звертаються до роботодавців, коли варто просити підвищення зарплати, які найрозповсюдженіші помилки під час розмови про підвищення зарплати та що робити, якщо роботодавець відмовив, - відповіді на ці питання шукайте в записі розмови.   

Як правильно просити про підвищення зарплати - розмова з експерткою Тетяною Пашкіною

Залиште свій коментар

Вибір редакції