Десятки будинків, конюшня та 30 мільйонів готівкою: кандидат з фракції БПП Корнацький опублікував декларацію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також у депутата є величезні земельні ділянки.

Кандидат у президенти та народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Аркадій Корнацький задекларував за 2017 рік трохи більше ніж 200 тисяч гривень доходів та 15 житлових будинків.

Про це йдеться у його декларації на посаду кандидата у президенти України, опублікованій на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

У депутата є земельні ділянки в Кулібабі Київської області загальною площею 6 тис кв. м, Кумарях Миколаївської області площею 6 га, Первомайську – 416 кв. м, Чаусовому і Чаусовому Другому Миколаївської області – 10 га, Кримці Миколаївської області – 4791 кв. м, Кінецьполі – 18,16 га, Українці Київської області – 4 га.

Політик має 15 житлових будинків у Миколаївській та Київській областях, будівлю молочного цеху, кафе, готельний номер і нежитловий будинок у Києві, комплекс нежитлових будівель, овочесховище, конюшню, кафе, адмінбудівлю на Миколаївщині. Корнацький має також недобудований готель і "тимчасову збірно-розбірну металеву споруду" у Первомайську.

Пересувається народний депутат автомобілем Mercedes – Benz GL 350 CDI 4MATIC Універсал В. Цінні папери, вартість яких складає 1 копійку за 80 тис. штук, у нього є в компанії "Швидкісні платні автомобільні вулиці (дороги)", яка зареєстрована за кордоном і перебуває в стані ліквідації.

Корпоративні права у Аркадія Корнацького є в компаніях "Юридична фірма Корнацьких", "Контроль - сервіс. Патруль-сервіс", "Житлово-будівельний кооператив "Рідна хата", "Вікторія", "Стройфірма Корнацьких", "Відкрите місто", виробничий кооператив "Каскад".

У 2017 році Аркадій Корнацький отримав відсотків у банку на суму 2832 грн, зарплатню у парламенті – 220 999 грн, відшкодування витрат, пов'язаних із виконанням депутатських повноважень 252 825 грн, а дохід від відчуження нерухомого майна приніс бюджету кандидата в президенти 6898 грн. У "Креді Агріколь Банк" у Корнацького розміщено 36 207 грн, а готівкою – 30 124 000 грн, 775 тис. доларів  і 155 тис. євро.

головні дати виборів президента 2019, вибори-2019, інфографіка
ТСН.ua

Як повідомлялося, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням.

ВідеоВ Україні розпал кампанії з виборів нового президента

Традиційним лишається висування кандидатів на політичних з'їздах. Просто за піцою з кавою партія "Слуга народу" висунула Володимира Зеленського. Документи він уже подав. З'їзд "Свободи" запропонував виборцям свого кандидата, колишнього віце-спікера Руслана Кошулинського. Найбільш видовищним став з'їзд партії "Батьківщина". 

В Україні розпал кампанії з виборів нового президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції