Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Десяток фігурантів "кремлівського списку" США мають бізнес в Україні

Санкції американців напряму не торкнуться їх справ у Києві.

Новий американський санкційний список олігархів РФ налічує дійсних бізнесменів із активами в Україні. Кожен десятий з них на цей момент має діючий бізнес в Україні, а кожен третій розпродав свої українські активи під час або після Революції гідності, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вагіт Алекперов мав в Україні мережу автомобільних заправок "Лукойл", які після Майдану перефарбувались у заправки АМІК. Олегу Дерипасці в Україні належить чимало підприємств: наприклад, сервісний центр "Металург" та Миколаївський глиноземний завод. Євген Касперський, автор антивірусної програми, яка нещодавно оскандалилася через зв’язки з ФСБ, продає в Україні свою продукцію через мережу посередників.

Друзів дитинства Путіна братів Ротенбергів теж внесли у американський санкційний список. В Києві з ними пов’язують великий торгівельний центр Ocean Plaza. Володимир Євтушенков володіє в Україні телекомунікаційною мережею, яка працює під торговою маркою Vodafone. Молочка "Чудо" та "Слов’яночка" від Wimm-Bill-Dann теж приносить гривні російському олігарху Гаврилові Юшваєву із американського санкційного списку.

Цікаво, що в немилість Штатів не потрапили власники восьми обленерго Бабаков, Воєводін та Гінер. Немає там також російського бізнесмена з численими активами в Україні Костянтина Григоришина.

Кореспондент ТСН Ольга Василевська 

Залиште свій коментар

Вибір редакції