Deutsche Bahn заявила, що перемовини з Україною про оперативне управління "Укрзалізницею" досі тривають

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Водночас компанія точно консультуватиме "УЗ" з питань менеджменту та технічного обслуговування.

Німецька компанія Deutsche Bahn заявила, що перемовини з Україною стосовного оперативного управління "Укрзалізницею" досі тривають.

Про це повідомила пресслужба компанії.

"DB Engineering & Consulting, інженерно-консалтингова компанія Deutsche Bahn з інфраструктури, мобільності і транспорту, в майбутньому буде консультувати і підтримувати "Укрзалізницю" в питаннях управління та технічних питаннях. 22 січня 2020 року відповідну угоду було підписано в Давосі. Обговорюються додаткові деталі співпраці, зокрема питання оперативного управління компанією", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у лютому 2020 року представники українського уряду та член ради директорів Deutsche Bahn Рональд Пофалла підпишуть додаткову угоду про стратегічне партнерство, у якій будуть вказані усі деталі такої співпраці.

Нагадаємо, 23 січня прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що українська влада хоче віддати національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років АТ "Укрзалізниця". Пізніше міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, що менеджерів найбільшого залізничного оператора Німеччини Deutsche Bahn зроблять спочатку радниками правління “Укрзалізниці", а потім, "можливо, змінять їхній статус".

Зазначимо, що 22 січня Міністерство інфраструктури підписало "Меморандум про взаєморозуміння" із найбільшим залізничним оператором Німеччини. Олексій Гончарук назвав цей альянс логічним продовження плану реструктуризації "Укрзалізниці".

Відео Компанія Deutsche Bahn не збирається керувати "Укрзалізницею"

Ідеться лише про консультативні послуги. Та й в українському уряді згодом заявили - ні про оренду, ані про продаж держмонополіста не йдеться. Закордонні фахівці працюватимуть насамперед над реформуванням управлінських механізмів підприємства.  

Компанія Deutsche Bahn не збирається керувати "Укрзалізницею"

Залиште свій коментар

Вибір редакції