Deutsche Bank відкриває в Україні "дочку"

Один з лідерів світового банківського ринку Deutsche Bank оголосив про початок реєстрації в Україні дочірнього банку.

Представники Deutsche Bank заявили, що підрозділ займатиметься тільки корпоративним бізнесом. Реєстрацію плануєть завершити протягом місяця.

Директор представництва Deutsche Bank в Україні Костянтин Серьогін повідомив, що дочірній підрозділ називатиметься "Дойче Банк ДБУ".

"Ми розглянули всі варіанти присутності в Україні і зупинилися на створенні нового банку. Це буде тільки корпоративний банк. Deutsche Bank ніде в світі не займається роздрібом, окрім самої Німеччини", заявив Серьогін.

Серьогін розповів, що він – головний кандидат на посаду голови правління нового банку, і він розраховує, що документи будуть узгоджені з Антимонопольним комітетом і Нацбанком протягом місяця.

Deutsche Bank заснований в 1870 році. Це – найбільший в Німеччині міжнародний інвестиційний банк, що має близько 13 мільйонів клієнтів, понад 1,5 тис. філій в 76 країнах світу. Представництво банку в Україні зареєстроване в 2005 році.

Deutsche Bank – один з найбільших кредиторів НАК "Нафтогаз України".

Минулого року його збитки склали 3,9 млрд. євро в порівнянні з чистим прибутком у 6,51 млрд євро, що було отримано роком раніше. В січні-вересні 2007 року прибуток банку склав 5,54 млрд. євро, а за три квартали 2008 року він зменшився до 918 млн. євро.

Читайте також:

Автоконцерн Saab шукає нових власників

У світі розпочинається друга фаза кризи

Ахметов - другий у списку багатіїв Центральної і Східної Європи

Світова економіка може “зламати хребет”

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: