Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ДФС озвучила приголомшливу статистику щодо ввезення до України авто на "євробляхах"

За даними фіскалів, від початку року до України ввезли майже мільйон авто з іноземною реєстрацією.

Майже чверть мільйона авто "на євробляхах" їздять Україною незаконно.

Про це повідомили у прес-центрі Державної фіскальної служби України.

"За 10 місяців поточного року в Україну було ввезено 865 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією. З них майже 681,6 тис. авто ввезено у режимі "транзиту" та майже 183,4 тис. автомобілів – у режимі "тимчасового ввезення", - йдеться у повідомленні.

ВідеоВ Україні посилилася боротьба проти власників авто на єврономерах

До того ж фіскали наголосили, що станом на 1 листопада 2017 року на території України загалом перебуває понад 383,3 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією, серед них із порушенням терміну – майже 236,6 тис. автомобілів.

"Із ввезених в режимі "транзиту" 100,8 тис. авто, понад 67 тис. перебувають на території України з порушенням терміну. Із понад 282,5 тис. транспортних засобів, ввезених в режимі "тимчасового ввезення", майже 169,5 тис. – із порушенням терміну", - додали у відомстві.

Окремо у ДФС назвали топ-5 країн Євросоюзу, з яких найчастіше завозять авто на "євробляхах":

  • Польща – 118 тис. авто;
  • Литва – 54,7 тис.;
  • Німеччина – 19,9 тис.;
  • Чехія –14,2 тис.;
  • Болгарія – 12,4 тис.

"Протягом січня-жовтня 2017 року митниками було складено 17,9 тис. протоколів про порушення митних правил при ввезенні автомобілів, за результатами яких порушникам нараховано 127,7 млн грн штрафів", - резюмували у фіскальній службі.

Нагадаємо, на початку вересня власники автомобілів з єврономерами проводили акції протесту в центрі Києва, вимагаючи від уряду знизити ціну на розмитнення автомобіля і не чинити тиск на власників транспортних засобів з єврономерами.

Станом на 1 листопада на українській митниці очікують подальшої долі понад 59 тис. транспортних засобів, 44,6 тис. з яких перебувають у режимі тимчасового ввезення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції