Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дід Мороз подарував: після Нового року українські чиновники кинулися декларувати нові машини та нерухомість

Посадовці здійснили чимало придбань, в рази дорожчих річного доходу на офіційній роботі.

Журналісти почали уважно читати електронні декларації, котрі заповнюють українські чиновники середньої ланки після 1 січня 2018 року. Серед придбань за минулий рік там зазначені машини, квартири та грошові подарунки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Головлікар харківської поліклініки Олена Шаповалова придбала собі Toyota останньої моделі за 700 тисяч гривень, хоча річна  зарплата чиновниці становить лише 101 тисячу гривень. Керівник відділу прокуратури Києва Вадим Орлов змінив свій старенький Nissan на Honda Civic за більш ніж 600 тисяч гривень, хоча його річна зарплата втричі менша за вартість нового авто. 

ВідеоКвартири та грошові подарунки: чиновники оновили дані своїх е-декларацій

Одразу після новорічного бою курантів українські чиновники середньої ланки кинулися до сайту електронних декларацій. Терміново сповістити про суттєві зміни матеріального стану вимагає закон. За можновладців можна порадіти. Серед придбань квартири, новенькі авто, грошові подарунки.

Квартири та грошові подарунки: чиновники оновили дані своїх е-декларацій

Новий Ford Kuga за 800 тисяч гривень з’явився в одного з керівників військової частини в Києві Сергія Мороза. Нарешті здійснилася мрія керівниці відділу кадрів Печерського суду Валентини Донченко – вона змогла змінити свій Mercedes 2001 року на авто цієї ж марки 2013 року. У соцмережах дівчина написала, що на Mercedes вона заробила, а в коментарі заявила, що купила машину на решту від продажу іншого майна. "У мене лишилося з продажу квартири 925 тисяч. Ще питання є?", - сказала вона.

Працівниця Міністерства культури Юлія Юрченко на новий рік отримала квартиру майже за мільйон гривень. За рік вона заробляє вдесятеро менше, а річний дохід її чоловіка-копа менший у 15 разів. "Дід Мороз приніс", - прокоментувала вона походження коштів на цю покупку. У недобудову вирішив інвестувати чиновник Державної фіскальної служби Андрій Очерет, який твердить, що зекономив на добових. "Я не ходжу по ресторанах, у мене старий телефон, немає машини і т.ін. Бував у закордонних відрядженнях, із чого відкладав", - пояснив він.

Кореспондент ТСН Ольга Василевська

Залиште свій коментар

Вибір редакції