Ділянка на Прикарпатті та жодних коштовностей: оприлюднена декларація кандидата Тимошенка з Коломиї

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цінного рухомого майна чи паперів в декларації Тимошенка не зазначено.

Нардеп і кандидат у президенти Юрій Тимошенко 2017 року задекларував орендовану квартиру у Києві площею 66,2 квадратних метрів та власність у Коломиї: земельну ділянку площею у 870 квадратних метрів та житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами площею 136,8 кв.м.

Разом з цим його дружина Зоряна володіє у Коломиї земельною ділянкою площею у 600 кв.м., офісом-магазином у 174.4 кв.м  та орендує земельну ділянку 120 кв.м. у Коломийської міськради.

Транспортних засобів, цінного рухомого майна чи паперів в декларації Тимошенка не зазначено.

За рік Тимошенко отримав майже 239 тисяч грн зарплати, його дружина – 18,2 тисячі основного заробітку та 13,6 "за сумісництвом".

Син Тимошенка Нестор отримав 1810 гривень стипендії та 410 грн матеріальної допомоги.

ВідеоПравоохоронці прирівнюватимуть незаконну агітацію до підкупу виборців

Обмеження волі до двох років, або ж тюрма аж до семи - за гроші, отримані на виборах. У Національній поліції вважають діяльність так званих "агітаторів за гроші" - порушенням закону. Про це сьогодні на брифінгу в Міністерстві внутрішніх справ розповів радник міністра Іван Варченко. 

Правоохоронці прирівнюватимуть незаконну агітацію до підкупу виборців

Нагадаємо, 3 лютого Центральна виборча комісія завершила прийом документів для реєстрації кандидатами на виборах президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Загалом документи подали 89 осіб, причому 17 із них - в останній день подання документів. Зокрема, йдеться про висунутого партією "Сила людей" журналіста Дмитра Гнапа та нардепа Надію Савченко, документи замість якої до Центрвиборчкому принесла її сестра, причому без застави у 2,5 млн грн.

Зараз у ЦВК є ще час для розгляду всіх поданих заявок. Цей термін спливе 8 лютого включно, а вже 9 лютого Центрвиборчком мусить оприлюднити остаточний список кандидатів у президенти України.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Ознайомитись з повним переліком декларацій кандидатів можна тут: Будинки, земля і мільйони готівкою. Декларації кандидатів у президенти України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції